| anonim_4396 a întrebat:

Sambata am aflat ca prietenul meu (am fost 11 luni cu el), ma rog, fostul meu prieten vorbea cu o fata. Am vrut sa ma despart de el, dar el nu vroia si spunea ca ii pare rau, si chestii de genu. Insa duminica, mi-a spus ca vrea sa ne despartim deoarece vrea sa se concentreze pe scoala. Azi am intrat pe facebookul tipei cu care el vorbea, si am vazut ca el i-a dat comentariu cu "amore

3 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Ai facut foarte bine, las'o pe tipa sa fie cu el, pentru ca, cat de curand va pati si ea la fel ca si tine!

| SkyPilot a răspuns:

Desparte-te de el, te minte. Nu ai pierdut nimic.

| Bogdan6969 a răspuns:

Si intrebarea care este?