| Bulina_4880 a întrebat:

Sambata as vrea sa dorm la o fata. Parintii ei pleaca din oras si ramane singura. Mai vine o colega de-a mea si am fi 3. Dar este o problema. Mama nu prea ma lasa sa dorm la cineva, si chiar nu stiu cum sa o conving. Va rog ajutati-ma [ sorry pentru categoriebatting eyelashes ]

6 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Bună poți să îi spui mamei tale că nu are de ce să î și facă griji, eventual prezintă-i mamei tale colega ta, și atunci mama ta poate să î-ți cunoască m ai bine colegele.

| fofinha a răspuns:

Buna! ii poti promune ceva mami tale.prezintai colega ta si spune-i sa te lase sa dormi acum la ea si dupa ea va dormi la tinewinking cu mine functioneazabig grin

| bitaboss a răspuns:

Spune-i ca aveti un proiect pe echipe pentru scoala spune-i ca este pentru o nota buna

| BadLuckBryan a răspuns:

Spune-i ca aveti de vizionat un film amandoua si nu il poti vedea fara cea mai buna prietena a ta.si ca ea ii timida si vina la tine acasa.de aceea vrea ea sa mergi la casa ei

| DubPhizix a răspuns:

Iti zic din experienta:
Incearca sa o rogi ff frumos si spune-i ca mai merge o colega si ca pe acea colega o lasa parinti si daca tu nu mergi te-ai face de rusine
SAU:
Daca nu ma lesi nu mai merg la scoala si gata!
Ai grija la al doilea raspuns ca e mai periculos ca te poti certa urat cu mama ta laughing dar primul va merge sigur
SUCCES!winking

| DubPhizix a răspuns:

Incearca sa-i faci promisiuni mamei tale ca o sa fii cuminte, nu o sa spargi nimic, o sa va distrati si tot felul de abureli din astea merge sigur mai am si alte variante dar sunt mai de baieti laughing