| Bella_1624 a întrebat:

Saptamana trecuta exact marti am avut contact sexual cu iubitul meu neprotejat. Am facut si sex anal, dar am folosit o crema pentru ca pe mine ma doare ingrozitor de rau cand o introduce. Inainte sa plece am facut dus impreuna si m-o spalat el bine acolo jos. Mie trebuia sa imi vina menstruatia pe 20 dar mi-a venit ieri pe 18. Iar miercuri dimineata a avut o mancarime si i-a aparut ceva pe penis, l-a usturat fffffffoarte tare si s-a dus la spital. Medicu i-a zis ca ca facut o alergie/iritatie de la crema si i-a dat o injectie. Joi seara a inceput sa ma usture, manance si mi s-a umflat labia stanga dar ieri mi s-a dezumflat. Am pus compresa cu apa rece si crema de galbenele. Intrebarea mea este "sunt insarcinata sau e doar o iritatie/alergie sau infectie". Va rog raspuns cat se poate de serios, sincer si de folos ca sunt foarte speriata si ingrozitacryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying!

Răspuns Câştigător
| Mirabela_6911 a răspuns:

Nu esti insarcinata.
happy
Este doar o INFECTIE.
Probabil aceeasi pe care a facut'o si elhappy
Mai bine consulta un medic ginecolog!
Succes!

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E foarte trist, cum puteti exagera in halul asta! Daca e inacapabil de mangaieri si tandrete, incat sa reuseasca sa te faca sa te simti bine, trebuia neaparat ajuns si la anal?! - oare chiar ati epuizat toata gama vaginala?! Ati uitat ca orgasmul nu este un "obiectiv" de bifat obligatoriu de fiecare data, ci trebuie sa invatati sa va bucurati de tot ceea ce inseamna a fi impreuna?!

Du-te neaparat la dermatolog cu el de mana, si apoi la ginecolog!
Si sa stii ca si la sexul anal se foloseste prezervativ! - plus ca ce microbi sunt acolo.

| Азбука a răspuns:

Nu-ti vine sa vomiti cand scrii? Pe noi ne apuca greata citind straight face

| lyrics a răspuns:

E doar o iritatie.infectie.
poate ar fi bine sa te duci la un doctor
el stie mai bine
tongue

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Abc, esti foarte tare!

| 80Cris a răspuns:

Pai, ciclul ti-a venit. Avand in vedere ca el s-a dus la spital ca s-a iritat sau a facut o alergie probabil acelasi lucru se intampla si in cazul tau. Du-te la medic!

| JustMe a răspuns:

E o infectie, dar cred ca ar fi bine sa mergi la ginecolog

| raissa a răspuns:

Bella stai linistita sarcina nu are cum sa se manifeste asahappy este doar o alergie. sfatul meu este sa consulti si tu un doctor ginecolog mai bine. el este in masura sa iti dea sfaturi si tratamente.bafta si multa sanatate :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...Infection, think!thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai scapare, ai pus-o, te duci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"cu iubitul meu neprotejat"? Inseamna ca e tare neajutorat! Iar tu! De nedescris!