| Lilia2621 a întrebat:

Saptamina aceasta mi-au esit forte multe cosuri pe spate! cele de pe fata mi-au trecut dar in schimb mi-au aparut pe spate. Oare din ce cauza? Si cum as putea scapa de ele? FUNDITA xD

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Mergi la dermatolog sa-ti prescrie un unguent, o crema, ceva contra cosurilor.

| ExTaZy a răspuns:

Pai esti la o varsta la care este normal sa-ti apareastraight face ruaga pe "tata" sau pe "mama" sa ti`le stoarcastraight face laughing Bleahhhlaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai ce tare e google goggles mi-a zis ca nu esti tu in pozalaughingcosurithinking stoarcelelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să foloseşti cremă de gălbenele...winking
Dar te sfătuiesc să nu ţi le strângi, pentru că dupaceea chiar dacă nu se vor mai vedea, vei avea semne urâte pe spate! happy