| anaannyta a întrebat:

scriu pentru prima data si as dori sa stiu si eu daca este normal sa sangerez dupa al doilea act sexual? m-a pus pe ganduri...multumesc!

Răspuns Câştigător
| So Good a răspuns:

Ni nimic grav tongue de multe ori la a doilea act sexual himenu se poate cicatrizatongue si in cazu ala sa curga iar sange nu trebuie sa faci griji

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e rar intalnit si nici ingrijorator.

| Gabitsza a răspuns:

Am eu o priete si atunci cand si'a inceput viata sexcuala a sangerat mai mult timp. daca o facea in fiecare zi numai sangera dar daca era ceva timp intre actele sexuale chiar si 2 zile sangera. n'o mai durea dar sangera. a tinut'o asa cam de vreo' 6 -7 ori.
Acum.eu nu stiu daca e ceva normal pentru ca am mai auzit la cineva ca incepuse pe fata sa o doara tare cand baiatul o penetra si curgea si sange si s-a dus la doctor si din cauza lungimii prea mari a penisului fata isi rupsese buricul si de aia curgea sange. da' la tine nu cred ca e asta.bafta :*

| RainBow_2697 a răspuns:

Da daca ai fost virgina, da.se poate si la al 3-a contact. o sa-ti treaca.

Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| ToO DeEp a răspuns:

Buna! Daca perioada dintre primul si al doilea act sexual e mai mica de 2 saptamani... da e normalwinking daca nu...consulta medicul ginecolog.