| Elizaa3006 a întrebat:

Scurgerea galbuie si abundenta, dar fara miros urat si fara sa fie insotita de alte simptome precum usturime, mancarimi este normala? Ma deranjeaza doar culoarea si faptul ca e abundenta, in rest e totul ok. Este normala sau am vreo infectie?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate fi vorba de candida, cel mai sigur te poate ajuta medicul.

| HazelEyes77 a răspuns:

Multe femei se confrunta cu scurgeri abundente mai ales in preajma ovulatiei fara sa aiba vreo infectie genitala, urinara sau alta afectiune. Daca nu e insotita si de alte simptome suparatoare atunci e normala si se numeste leucoree. Poti sa faci si un consult ginecologic ca sa fii sigura. Multa sanatate

| 19972000 a răspuns:

E normala. si eu am am fost la control si este in regula