| Mary3368 a întrebat:

Scuza`ti categoria! In lista mea de mess imi apare un contact ca fiind offline.Am cautat pe ``cine sta pe invizibil``si mi-a dat ca este online.Asta inseamna ca mi-a dat ignor? Mulumesc. funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Roxxxannna a răspuns:

Nu neaparat. te are doar pe tine la invizibil dar nu trebuie neaparat sa-ti fi dadut ignore:*

| adina20042007 a răspuns:

Asta inseamna ca el a dat ca tu sa nu il vezi adica tu sa vezi ca el este offline dar el pentru restul este online. funda?

| AlexandruSerban a răspuns:

Nu inseamna ca ti-a dat ignor.Inseamna ca a dat Permanent Offline la contactul tau.Pe romana:El a facut ca tu sa il vezi offline cand el e online pana cand vrea el/ea dar tu ii poti trimite mesaje.