| ClauClaudia_5678 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu si el imi spune ca nu mai tine la mine nu-mi arata ca il intereseaza dar eu stiu sigur sigur ca tine la mine.Cum sa fac sa ma caute tot el si sa sufere si el macar putin dupa mine... dau funda ...multumesc >:d

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Pai in primul rand, cine a pus punct relatiei? Tu sau el?

Daca tu l`ai lasat, atunci inseamna ca el nu mai vrea sa para interesat de tine ca sa-ti dea oarecum o lectie [ niciunui baiat nu`i place sa fie parasit de o fata --> este ranit in orgoliu ]

Daca ti-a dat el papucii inseamna ca poate i`a atras atentia o alta fata si nu voia sa umble cu ea in timp ce era si cu tine [ asa ca a fost nevoit sa aleaga si a ales`o pe ea ].

Daca esti sigura ca el inca tine la tine, lasa`l in pace un timp sa faca ce vrea. Pana la urma, daca el te iubeste cu adevarat se va intoarce la tine si va veti impaca... Dar in timpu` asta comportate absolut normal. Nu`i da atentie mai multa decat unui amic ca sa nu-l stresezi.

Si de obicei intr-o relatie fetele sufera mai mult decat baietii.Dar el va suferi putin dupa tine doar daca fata aceea [ daca exista ] il va parasi, iar el se va intoarce la tine si tu nu i`ai da atentie si l`ai respinge.

Dar nu`ti recomand sa faci asa. Daca o sa se intoarca mai da`i o sansa. happy Eu asa as face.

Oricum, sper sa va impacati...Pup. :*

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

V-ati despartit, gata, vezi-ti de viata ta si nu te mai chinui degeaba. Ori poate vrei sa traiesti doar in trecut?

| Izza_4461 a răspuns:

Doamneee si eu am trecut prin asta! Si am reusitwinking Nu-l mai cauta! Nu-i raspunde la telefon sau la vreun mesaj cu toate ca arzi de nerabdare sa faci asta! Fa-l sa creada ca el nu mai face parte din viata ta si ca esti foarte fericita asabig grin

| TommyMiller a răspuns:

Las-o balta...asta suna a altceva

| ellizza a răspuns:

Mai bine nu faci asta...De ce sa te complici? V-ati despartit. Fiecare,, pe drumul sau ". Incearca sa fii indiferenta cu de el. Stii cum se spune,, Indiferenta doare cel mai mult".

| sweet_1875 a răspuns:

Nu ii mai da nici tu atenti si tot el se va intoarce la tine