| fetitzabunasinebuna a întrebat:

Scuzati`ma ca pun intrebarea aici dar chiar am nevoie de ajutor. Acum cateva minute am urmarit filmul Saga Amurg: Zori de zii partea a2a. si s-a oprit pe la jumatatea filmului, acolo unde Edward se duce la liderul Volturilor [ Aro parca il cheama ] sa-i citeasca gandurile in legatura cu Ressename. Si brusc s-a oprit, de ce oaree? Acolo se termina filmul sau am eu o problema cu pc`ul?

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Nu acolo se termina filmul,daca l-ai urmarit online o fi fost din cauza netului, cauta alt site, daca l-ai downloadat este incomplet, mai este destul din film, acolo e la jumate

3 răspunsuri:
| kokain a răspuns:

Buna,nu nu acolo ai tu o problema cu pc'ul.

| kokain a răspuns:

Buna,nu nu acolo.Ai tu o problema cu pc'ul.

| fetitzabunasinebuna explică:

Gata, multumesc, am vazut filmul complet. :*