| Asdfmoviefan a întrebat:

Scuzati-ma ca sunt atat de direct, dar daca trag o besina in timpul actului sexual, cum as putea sa nu fiu rusinat sau sa nu ma simt prost?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Simplu.Se mai intampla asemenea manifestari ale organismului. Oricat ai fi de jenat, ramai indiferent.Reactia depinde de educatia celor din jur.De obicei cam toti se prefac ca nu observa.In situatia data de tine, ramai linistit, considerand ca intre voi exista oarecare familiaritate.

7 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Abtinete si tu.

| mihaella91 a răspuns:

Buna! nu cred ca e atat de grav. e un lucru firesc sa ai gaze. toti avem. si atunci cand faci un lucru care te face sa te simti prost, fa haz de necaz. asa fac eu si imi iese mereu.

| ady4ever a răspuns:

Gazosulelaughing

| irrumator30 a răspuns:

Besitul si ragaitul sunt doua din actiunle normale ale corpului,. care itri indica faptul ca corpul tau functioneaza normal. Nu trebuie sa te rusinezi de acest aspect. Nu e frumos, dar e foarte sanatos! Asa ca da-i bataie!

| SongokuJR a răspuns:

AaA e rusine ma ca esti baiat mare, ce dq vei sa moara asfitiata partenera ta?laughing

| maooops a răspuns:

rolling on the floor))))))))

| EuAmFostEuMereu a răspuns:

Hou ma dumbalo ca se supara gagica ca tragi gaze! abtine te drecu' ma