| ILoveYouSoMuch a întrebat:

Buna scuze categoria! Mai intai ve rog sa va uitati la ultimele 2 intrebari(primele). Intr-o seara a inceput sa ma doara foarte rau ovarere m-am trezit cu durerea asta.Eu va anunt ca nu am stat dezbracata... mie ra frig si de toate.Imi poate veni ciclul? Va mai anunt ca m-am interesat despre ciclu pe noifetele.ro.Aceasta intrebare e doar pentru fete...va rog raspundeti-mi repede! Fundita daca imi dati in 5 minute raspuns. iar daca nu va dau decat vot.

3 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Da,mai mult ca sigur o sa-ti vina cat de curand!

| Manole94 a răspuns:

Daca te doare ovarele, fa-ti masaj in calcaie apasat! acolo sunt ovarele! doar cu asta pot sa te ajut! sal

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E probabil sa ai o problema, fiindca ovarele nu ar trebui sa te doara inainte de prima menstruatie. Ar trebui sa faci o ecografie pelvina.