| andreeayoyo a întrebat:

scuze de categorie cum pot sa ma inalt? adica fara baschet, inot, hambal...va rog sunt in clasa a-5-a si de abia am 1.30. fetele de la mine din clasa au 1.55,1.62,1.78.1,68,1.47 [FUNDA]

Răspuns Câştigător
| parkour_7619 a răspuns:

Andreea fa exerciti de ridicare pe degetele de la picioare cred ca ca mere sau daca nu incearca sportul e sanatos

6 răspunsuri:
| V_3606 a răspuns:

Eşti de abia în clasa a 5a.
Eşti încă în creştere deci te vei mai înălţa, nu-ţi face griji.
Te sfătuiesc totuşi să faci un sport.

| werewolfbruno a răspuns:

TPU am aceiasi problema... la toamna trc cl 5 si am 1, 37 inaltime si fac aikido( un sport foarte frumos gen karate) si tot nu cresc ajutor!

| andreeayoyo explică:

Mama si tata sunt ft inalti

| Roxanna_4425 a răspuns:

Buna! Dupa cum spui tu, 1.78 in clasa a5-a este foarte mult. Si probabil nici parintii tai nu sunt foarte inalti. Din motivul asta esti mai micuta de statura.Si eu de exemplu m.am inaltat facand volley sunt cls. a7-a si am aproximativ 1.65.Deci eu zic sa incerci si cu sport.;*

| Roxanna_4425 a răspuns:

Daca parintii tai sunt foarte inalti, probabil te vei inalta in urmatorii ani, esti inca in crestere.