| anonimanonima a întrebat:

Buna happy. Scz categ! Va rog frumos dati-mi si mie un program de downaldat, ca sa fac filme pentru youtube! Cu poze si muzica. Dar sa meargabig grin Am incercat sa down movie maker 2, dar nu merge! Ms! funda!

1 răspuns:
| jedfan a răspuns:

Http://www.sonycreativesoftware.com/vegassoftware asta mi s-a recomandat si mie de la vreo 6 persoane nu am incercat inca pentru. mine Windows Live Movie Maker 2011 ii bun inca.Il am instalat de cand mi-am luat netbook trebuie sa ai windows 7... poate de asta nu poti downloda,