| IngerasCuAripiFrante a întrebat:

Buna
se afla vreun psiholog pe aici sau macar cineva care studiaza psihologia?
daca da va rog lasati un id de mess
am mare nevoie de ajutor in legatura cu o problema

4 răspunsuri:
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Madalin_van24

| amaliaamely a răspuns:

Buna e adevara ca nu is psiholog dar ma pricep sa rezolv problele in meu...adri_frumusika21big grin

| Oana92 a răspuns:

Sunt studenta la psiho si sunt dispusa sa tee ajut.problema e ca eu nu prea stau pe mess. lasa-mi un mesaj privat si te ajut cu tot ce pot

| crazyinlove a răspuns:

Am citit multe cartii in domeniu mama e psiholoaga si am invatat multe de la ea. Sunt tare dispusa sa te ajut cu problema ta. ioanasirca@yahoo.com