| Catalina990099 a întrebat:

Se poate ca sarcina sa nu aiba sangerarea de implantare? ( intrebare pentru cine a trecut prin asta sau cunoaște situația)

Răspuns Câştigător
| gabriela1428 a răspuns:

Da, este posibil, eu sunt însărcinată in 6 luni si nu am avut nici un fel de sângerare, stai linistita ☺️

| mihaicelsfant a răspuns (pentru gabriela1428):

Felictiari. baiat sau fata?

| Catalina990099 explică (pentru mihaicelsfant):

Nu se știe încăhappy

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daor 10% din sarcini au sangerare de implantare

| Catalina990099 explică (pentru Brigaela):

Asa puține?! :O
Citisem undeva ca majoritatea sarcinilor au si foarte puține nu...

| Brigaela a răspuns (pentru Catalina990099):

Asa putine. Esti 100% sigura ca citisesi o chestie serioasa, scrisa si asumata de un medic, nu vreo balarie de pe net?

| Catalina990099 explică (pentru Brigaela):

Nu sunt sigura de nimic din ce scrie pe internet. Doar ziceam ca am citit si mi s-a parut o diferenta mare

| Violleta2022 a răspuns:

Sangerarea de implantare se intampla la doar 5-10% din femeile gravide, dar marea majoritate nu o au deloc.
Eu am avut 2 sarcini si nici un fel de sangerare.

| mihaicelsfant a răspuns:

Eu din cate stiu daca esti insarcinata si ai sangerare e bai.

| Catalina990099 explică (pentru mihaicelsfant):

Ce inseamna "e bai"?

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Catalina990099):

Nu e este bine\ nu este de bine. nu este bine daca sangerezi