| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa raman însărcinată daca in perioada fertilă ne-am "frecat" unul de celălat iar cand i-a venit sa ejaculeze nu a ejaculat pe mine si s-a dus la baie(a urinat, s-a spălat si s-a sters foarte bine) si pe urma ne-am "frecat" din nou unul de celălalt? De 4 zile nu mi-a venit ciclul și de 8 zile ma dor sânii, nu am ciclu regulat dar imi vine in fiecare luna între a 4-a si a 10-a zi a lunii.

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu se poate sa ramai gravida daca ejacularea nu a fost in interior si daca nu esti in perioada fertila a lunii. Mai studiaza problema si apoi fa sex cand esti pregatita si stii ce sa poate intampla si cand. Iti recomand canalul de Youtube barza vs sexul.

| BAndreea12 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Eram in perioada fertilă

| Aasdfghj a răspuns (pentru BAndreea12):

Am inteles dar ejacularea nu a fost in interior, nici macar nu a ajuns cu penisul in interior, deci 0 sanse.

| BAndreea12 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Multumesc pentru raspuns!

| Aasdfghj a răspuns (pentru BAndreea12):

Cu placere!

| Adry05 a răspuns:

„nu avem nevoie de educație sexuală în școli!"
Întrebarea asta :