| anasavu a întrebat:

Acum 2 ani am intretinut de doua ori relatii sexuale. A doua si a treia zi am avut mici sangerari si putina durere cand imi faceam toaleta! De atunci nu am mai intretinut relatii. Sambata noapte am avut contact de doua ori. Am simtit o usoara durere si atunci. Dupa un timp cand am mers la baie am simtit ca ma doare cand am atins vaginul, cand m-am sters dupa urinare. Am observat ca sangerez. Chestia e ca si acuma dupa 4 zile, dupa ce urinez si ma sterg si apas mai tare incep si sangerez. Sangerare nu apare din vagin ci dinspre exterior de la margine. Sa fie oare de la himen? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Poti sa ai o rana nevindecata in zona himenului, dar 4 zile sunt cam mult. Ar fi indicat sa vezi un ginecolog ca sa fii sigura ca nu e ceva mai serios.

1 răspuns:
| Alcyon a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la un ginecolog.