| anonimaaaaa207 a întrebat:

Buna seara
Am 17 ani si sunt virgina, acum 2 luni am cunoscut un baiat de care sunt foarte indragostita de el.El s-a mutat de curand in Spania si o sa vina in Ro numai in vacante.Am vorbit despre capitolul sex si el a zis ca vrea sa o facem, el a mai facut-o si are 16 ani.
Eu chiar as vera sa o fac cu el pentru ca sunt foarte curioasa si simt ca e baiatul potrivit chiar daca dupa nu stiu daca va fi ceva stabil intre noi..helppp

Răspuns Câştigător
| io09675 a răspuns:

Hm... eu zic sa faci ce simti. Dar pe langa asta, lumea critica dupa cum arati si mai ales daca esti fata cuminte. Dar tu trebuie sa combini ceea ce simti cu putin creier pe ici colo. PROTEJEAZA-TE, daca nu vrei sa te trezesti cu burta la gura. Iar daca vei observa ceva in neregula cu tipul asta, ai dreptul sa spui NU in orice moment.

Succes! funda?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În locul tău n-aș face-o cu un lăudăros de numai 16 ani. O să regreți enorm mai târziu. Ca să nu spun că meriți ceva mult mai bun.
Dar cum până la urmă e vorba doar despre vaginul tău - fă ce vrei cu el!

| OldSoul a răspuns:

Si noi cu ce te putem "helpppui"?

| TanteMarianne a răspuns:

Bine fa-o, dar roaga-l sa poarte prezervativ.

| sir sanjei a răspuns:

Cu ce sa te ajutam?
Sa iti spunem sa o faci?
SA iti spunem sa nu o faci?
Ideal e sa faci ce simti. Daca mai tarziu se dovedeste ca a fost o greseala, trebuie sa iei ce e bun din acea greseala, si anume experienta.
Din greseli invatam cel mai bine.
Orice ai face, fa cu cap si protejeaza-te!

| DaniAdrian a răspuns:

Cum vine asta? Este baiatul potrivit dar nu stii daca va fi ceva serios? mda...in fine, intrebarea care este?

| anonimaaaaa207 explică:

Eu intrebam daca e bine sau nu sa o fac cu el