| puimic a întrebat:

Buna seara am 18 ani si vreau vreau sa stiu daca eu cu iubitu am facut dragoste cu prezervativul dupa ce si-a dat drumul la dat joc. apoi a inceput sa ma mangie dar pe penis in varf avea ceva alb. ce era chestia aia alba era de la prezervativ sau era de la el adica sper... Va rog sa imi dati un raspuns. Dupa 14 zile am facut testul de sarcina si mi-a aratat negativ. deci este posibil sa nu fi ramas? Dar nu mi-a venit ciclu trebuia sa imi vina ieri sau astazi. Sunt gravida?

8 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Inca nu poti sti sigur iar chestia aia alba era sperma ce altceva poa sa fie ia mai ramas dra daca nu a mai introdus-o inauntru dupa ce a scos prezerv. atunci este ok. dar sa fi tu sigura mai fa testul.

| Alexakos a răspuns:

Cam peiculos deci este si da si nu. du-te totusi la un medic cat mai repede dupa aia sa nu fie prea tarziu

| SteauaNordului a răspuns:

Era de la el. nu esti gravida

| SecretWish a răspuns:

Nu trebuia sa-l lasi sa-si dea jos prezervativul straight face
daca iti mai intarzie 7 zile, du-te repede la medic!
Nu poate nimeni de pe acest site sa traga o concluzie... daca esti insarcinata sau nu
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era sperma ramasa pe canal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti gravida asa mi s-a intamplat si mie

| puimic explică:

Dar daca a vut putina sperma pe deget si apoi a bagat in vagin este posibil sa raman?

| cata_1355 a răspuns:

"chestia aia alba" se numeste sperma. ramai insarcinata daca baiatul ejaculeaza in tine. deci daca am inteles eu bine, nu esti insarcinata. poate iti intarzie pentru ca in momentul in care tu devii activ in viata sexuala, se regleaza si menstruatia.