| dragos91 a întrebat:

am 21 de ani, si am testiculele mici si lasate. fac dragoste cu iubita mea in fiecare zi. ce imi puteti recomanda sa nu mai fie asa mici testiculele si lasate? puteti sa imi oferiti un tratament alimentar? va multumesc

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca esti capabil sa faci sex cu iubita in fiecare zi, nu stiu ce te deranjeaza ca ai testiculele mici si lasate. Asa sunt ele de la mama natura.

| dragos91 explică (pentru Emilian65):

Dar pot sa le mai maresc. cunosti un tratamenttt?

| MskDesign a răspuns:

Ce tratament omule?! Lasati testicule in pace si fa dragoste in continuare.Multumeste cu ce ai de la natura. Daca faci o cautare pe google vei vedea o sumedenie de cazuri reale unde s-au schilodit doar pentru faptul ca aveau impresia ca ba o aveau prea mica, ba ca testiculele sunt prea mici si chestii de genul.

| Catalinmrs a răspuns (pentru MskDesign):

Mergi frate la un medic urolog că aceiași problemă am și eu. Eu nu am fost de rușine, dar acum nu-mi mai este rușine că nu are rost. Cine nu este în situația noastră nu are de unde să știe cum e. O seară faină.

| Lawliet14 a răspuns:

Esti normal. Asa esti de la natura. Nu exista tratament dar poti manca sanatos, pentru o sperma sanatoasa de exemplu. Si nu numai daca ne referim la intreg corpul tau.

| H0bbit a răspuns:

Probabil faci sala... Lasa-te de proteine!

| dragos91 explică (pentru H0bbit):

Nu fac.

| Cosmin86 a răspuns (pentru H0bbit):

De ce sa se lase de proteine? Vrei sa stea nemancat?

Proteinele se gasesc si in mancare, in caz ca nu stiai, in anumite alimente ( carne, branza, oua ) in cantitati MARI.

| H0bbit a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu vorbeam de proteinele alea de le iei la sala de forta niste pliculete ca sa zic asa care elimina toata apa din corp si ceva testosteron... damnnn

| Cosmin86 a răspuns (pentru H0bbit):

Serios? Alea elimina apa? Si "testosteron"?

Vai de capul meu, tu chiar nu stii NIMIC, nu? laughing

| H0bbit a răspuns (pentru Cosmin86):

Documenteaza-te culturistii asta folosesc!

| Cosmin86 a răspuns (pentru H0bbit):

Si eu am folosit ani de zile si nu am eliminat DELOC apa si nici nu au NICIO TREABA cu testosteronul.

Culturistii folosesc STEROIZI INJECTABILI, copil mic ce esti, nu doar suplimente.

Proteinele din sala de forta = MANCARE CONCENTRATA, ajuta la refacerea fibrelor dupa antrenament.

SI ma documentez, am peste 200 de carti si reviste in domeniu citit + o gramada de seminarii de nutritie la care am fost.

Ai si tu macar 10 ani de nutritie si sport?