| Ingerfararipi333 a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat care a durat 7 luni (el are 19 ani iar eu 17) dupa ne-am despartit si-a facut alta iubita, am suferit mult (bine, sa nu exageram) chiar tineam la el foarte mult, am mai vorbit ca prieteni si chestii iar acum cateva zile mi-a spus ca ii pare rau pentru tot ce a facut, imi spune ca ii este dor de mine si vrea sa ne vedem (si eu vreau dar pana acum n am avut ocazia) dar mi-a spus ca inca are o relatie care nu mai merge si ca dupa revelion vrea sa se desparta de ea pentru ca il controleaza la orice(se uita pana si cine ii da follow) noi inca ne intelegem foarte bine, astazi mi-a zis ca vine iubita lui pe la el ca s-a plictisit acasa cica si ca imi va da el mesaj cand pleaca pentru ca dupa cum v-am spus aceasta este foarte geloasa si nu vrea nici macar prietene sa aiba... pana acum nu mi-a dat mesaj si sincer eu inca astept, credeti ca merita? eu vad ca el inca tine la mine... am nevoie de un sfat.

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Poate e sincer, vezi pe parcurs, dar fii rezervata sa nu suferi din nou, poate se va despartii de acea fata dar sa nu se repete istoria. Momentan el e un tip nehotarat

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ține la vaginul tău, nu la tine.

| Plato a răspuns:

Se pare ca, daca iepurii sunt suficient de idioti, poti prinde doi in acelasi timp.

| Csander a răspuns:

Misto tipul, va joaca frumos cum vrea.
La amandoua tine, desigur, atat timp cat primeste ce vrea.

| DeeDee817 a răspuns:

Sincer eu as vorbi cu el sa văd ce are de zis... Dacă vezi ca e sincer, merita o șansa dar dacă vezi ca te ia cu vrăjeli atunci lasă-l