| Diana19072000 a întrebat:

Am avut o scurgere maronie, ce poate insemna?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca respectiva scurgere de culoare maronie, reprezinta primul semn/simptoma premenstruala a menstruatiei care se pare ca va urma sa se produca in zilele urmatoare. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Ai uitat să menționezi din care orificiu provenea...

| HazelEyes77 a răspuns:

Probabil urmeaza sa ti vina menstruatia. Nici tu nu ai dat mai multe detalii ca sa ne dam seama.

| Shimozukushiki a răspuns:

Cel mai probabil au oprit furnizorii sau mecanicul blocului apa și mai vine niște rugină din cauza vecinilor sau de pe conducte, lași să curgă mai mult și aia e.