| pitik200 a întrebat:

Am C.M regulat la fix 28 zile. Merg lunar la gyneco, analize si verificari normale, in afara anemiei ..imi doresc un bebe. Am urmarit zilele ovulatiei, am avut contact sexual cand a trebuit. Ultimul CM 30.05-4.06, ovulatia ar fi in data de 13.06. Urmatorul CM trebuia sa vina pe 25/26.06. Ieri, 27 am facut un test de sarcina, pozitiv. Linia de control colorata, cea de prezenta a sarcinii prezenta dar mai stearsa. Am vb cu gynecologul si a spus ca este o sarcina, si sa iau acid folic 1MG pe zi. Care sunt sansele sa NU fie o sarcina?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roagă-te sa fie sarcina. Nu mai gândi negativ și nu te mai stresa, îți poate afecta sarcina dacă chiar ești însărcinată. Doar Dumnezeu știe cum și când se întâmplă lucrurile în viata noastră!

1 răspuns:
| sofisis a răspuns:

Zero sanse sa nu fie o sarcina. Testele nu arata fals pozitiv ci doar fals negativ. Deci felicitari. Si la mine la fel a iesit liniuta aia, foarte stearsa.