| laviniabeluska11 a întrebat:

Bună seara!

Am cunoscut un bărbat pe internet, nu pe site-uri de dating, ci doar pe o aplicație socială. Îmi place de el foarte mult, fizic. De la început, omul mi-a spus ca are un copil și ca e divorțat. De o lună de zile vorbim acolo, mi-a propus de câteva ori să ne vedem, însă eu nu am avut timp. El este drăguț cu mine, mă întreabă mereu cum mă simt, ce fac etc … Care sunt șansele să vrea ceva serios după o căsnicie eșuată? Avem cam aceeași vârstă.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, el cautand acum doar o relatie frugala, probabil doar pentru sex, ca nu-i nimeni nebun sa fie prospat divortat si sa caute alat relatie serioasa.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă el este drăguț cu tine, fii și tu drăguță cu el și vezi ce vrea de la tine.

| TimberWolf a răspuns:

Ce e cu femeile astea speriate de bombe din ziua de azi? speriate de orice e social si real, pai daca tu nu te vezi cu el sa stati sa dezbateti firul in 7 de unde sa stii ce vrea.

| Madaxo97 a răspuns:

Sună bine până acum, dacă pare drăguț, ok eu zic sa ii dai o șansă, ar putea sa vrea si ceva serios, nu poti sa știi până nu încerci.

| Miruna333 a răspuns:

Foarte mari sansele. Dupa o casnicie,, esuata'', oamenii inca isi mai traiesc viata. Asta depinde doar de el, daca vrea relatie sau distractie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să știi care sunt șansele e nevoie să-l cunoști. O căsnicie eșuată nu înseamnă musai că n-o să mai vrea. Poate doar crede că n-a mers și cu tine poate fi diferit. Până nu cunoști nu știi.

| Robert2526 a răspuns:

Pai e simplu. Daca copilul locuieste cu el, da-i o sansa. Daca copilul locuieste cu mama lui, fugi ca nu e bun happy

| vasileparnaie a răspuns:

Va babarditi si vedeti ce iese ca prosti sunteti amandoi laughing

| TimberWolf a răspuns (pentru vasileparnaie):

Asta e ca vecina aia a mea la 35 de ani singura laughing asteapta printul cu yacht sa apara din clipa in clipa.

| vasileparnaie a răspuns (pentru TimberWolf):

O buleste ala de 2-3 ori, scapa de ea si ajunge feminista din aia pe reddit