| Andreeamaria2425 a întrebat:

Bună seara! Am început să iau anticoncepționale de 2 săptămâni. Am sânii foarte umflați și o scurgere maronie sau rozie care îmi curge zi de zi de când am început să iau pastilele. Credeți ca ești normal?

2 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Da, este normal, majoritatea femeilor au acest gen de scurgeri in primele luni de anticonceptionale.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal, mergi inapoi la medicul ginecolog care ti-a prescris aceste anticonceptionale, ca nu-ti sunt tie potrivite.