| Nitzacojocaru a întrebat:

Buna seara am nevoe de un ajutor. Sarasota pe data de 1 ianuarie am avut contact sexual cu partenerul meu, 1data cind am intract in contact nu ne-am protejat (nu a ejaculat in vagin), insa partenerul meu a dorit si a doua oara. A doua oara exact dupa ce am terms nat primul contact sexual, el a imbracat prezervativul si sa produs cintactul insa cind a ejaculat prezervativul sa rupt si a ejaculat in mine. Apropo am avut ciclu menstrual pe data de 26 decembrie su a durat 4 zile. Ce sanse sunt de a ramine insarcinata?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sper sa nu iei in seama raspunsul dat de anonimaaa01, deoarece ti-a transmis niste aberatii in raspunsul ei. Teoretic nu exista aproape nici o posibilitate de sarcina, aceasta fiind sub 3%. rolling on the floor

| SofiaAbigail a răspuns:

Ia anticonceptionale

| darrio2007 a răspuns:

Sarasota?