| aiurea9022 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare...sunt intr-o relatie avem abia 2 luni impreuna, acum 4 zile maxim era in stare sa face orice, ma iubea pana la cer si la pamant, vedeam asta in ochii ei, dar de duminca, s-a schimbat, luni la fel, azi m-am vazut cu ea si i-am zis te vad mai rece, si ea da, si eu vad asta dar nu stiu de ce, ea a zis ca nu stie de ce, am vorbit cu ea si a zis poate sa fie ca m-a deranjat un fapt, ca ii placea mult filmul la ce ne uitam duminca seara, si eu i-am zis hai cu mine sa imi fac o cafea, ca nu mai puteam, si ea a spus la pauza, si eu nu, ca numai pot, si intr-un final a venit, deci a deranjat-o faptul ca a venit langa mine si a stat, nu a facut nimica, pentru ca eu am facut cafeaua, mi-a zis nu ar fi trebuit sa ma comport asa, dar sunt mai sensibila, si a mai fost o faza inainte de cafea sau dupa nu mai stiu exact, i-am dat gen cu pumnu in picior, nu tare ca vorbea cu mama ei, si sa o las sa vorbeasca, in ciuda faptului ca ea a zis ca nu ma mai iubeste pana la cer si la pamant.dar tot ma iubeste...ce ar putea fi? mi-a zis nu vreau sa se desparta de mine, si nu e fata sa umble cu 2..sau sa profite etc, are prieten sta cu el si., dar as putea sa o recuceresc din nou sa fie ca la inceput sa fie nebuna dupa mine? dar cum, sincer dati-mi un ajutor va rog, salutare

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Adica ea se uita linistita la film si tu ai vrut neaparat sa stea cu tine in bucatarie sa se uite la pereti pana faci cafeaua. E bine ca ai identificat problema, acum ar trebui sa nu mai fii atat de posesiv si sa nu o mai fortezi sa faca ce nu vrea.

| Maha a răspuns:

Daca intr-adevar te iubeste si acum dar nu ca la inceput si daca sunteti mai romantici incearca sa-i aduci flori bomboane sa o scoti in oras cel putin asta e parerea mea, cred ca o sa mearga

| bluedeyutssa a răspuns:

Daca era asa dragoste mare nu se supara nimeni pentru o amarata de cafea sau mai stiu eu ce faze de genu asta... dragostea daca e adevarata nu trece asa cu una cu doua. Poate are si fata o perioada mai proasta in care nu ii arde atata sa fie dulce si indragostita

| AccesoriiAli a răspuns:

Da-i limbi ca sigur astea o va satisface si o va face sa se intoarca la tine happy BAD BOY