| iemuc100 a întrebat:

Buna seara
Am o prietena Andreea, mi-ar place sa-i trimit o poezie frumoasa
preferabil sa contina numele ei in ea, cine face cea m-ai frumoasa poezie sau imi da cea m-ai buna idee primeste funda happy

numele poate sa fie in vers sau la inceputul fiecarui vers de ex:
A
N
D
R
E
A

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca sentimentele tale pentru ea nu sunt atat de puternice incat sa produci o poezie, mai bine o lasi balta. Fii foarte atent, nimic nu este mai ridicol si mai de prost gust decat o poezie proasta. Mai bine ii oferi o floare sau, si mai bine, un buchet de trandafiri rosii.

| ywar a răspuns:

M-ai sau mai? Eu spun Mai Invata ca esti Analfabet! Si nu iti trebuie poezie, intalneste-te cu Manuela, e o fata draguta si nu trebuie scoasa la cico!

Răspuns utilizator avertizat
| HereToHelp123 a răspuns:

Daca poezie are gramatica care ai pus-o tu in intrebare... cred ca mai bine nu o faci si o suni laughing nu trebuie sa iti inventeze cineva poezia.Trebuie sa simti ce spui, sa ii faci ceva de timp, tot timpul.Nu de altii.asa,gasesti pe net n poezii cu numele ei.Mai bine ceva original happy