| darkside6 a întrebat:

Buna seara, am o problema destul de mare pentru mine in ultimul timp.De curand m-am mutat in alt oras pentru a fi alaturi de prietena mea dar ea tot pleaca din tara cate o sapt doua cuunca cu colegi etc.am inceput sa am impresia ca unul se da la ea si ca ea il baga in seama.dar ea imi spune ca nu este asa.nu stiu ce sa cred. daca ati vrea va rog sa discutati cineva cu mine despre problema mea..simt ca o iau razna am ajuns sa nu pot dormii gandinduma ca nu ma mai vrea ca vrea pe altul desii o tin in bratse seara...cat este in tara...

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca nu ti-a facut nicio faza naspa, de ce sa u ai incredere in ea?straight face
Nu poti sa ai o relatie cu cineva sa nu ai incredere. Inseamna ca se duce totul fara incredere. Vorbeste cu ea si spune-i ce simti.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Nu te mai gandii ca are pe altcineva, pentru ca nu e asa. Fata te iubeste foarte mult.

| exilon1 a răspuns:

Comunică cu ea într-un mod plăcut și pentru ea și pentru tine. Poți să-i spui: "Uite,de ceva timp mă gândesc,sau am impresia că nu mai e ca la început relația noastră și aș vrea să rezolvăm împreună" Sau...te gândești tu. Dacă nu mai vrea să fiți împreună asta e, nu dispera. Fii calm ca un bolovan, cu zâmbetul pe buze. Fete sunt destule care așteaptă să vă cunoașteți. Dar vorbește cu ea frumos, fără acte de gelozie, despre problema voastră.

Succes!