| cobuzgabriel a întrebat:

Buna seara,am o problema va rog frumos sa ma ajutati,de cateva saptamani am cunoscut pe un site de pe internet(nu facebook sau matrimoniale ceva legat de muzica rock) o fata si avem foarte mult subiecte in comun,ne-am dat idurile de mess si am continuat sa vorbim.
Problema este ca eu am inceput sa ma indragostesc de ea,stiu ca este imposibil sa am o relatie cu ea.
Am inceput sa fiu aproape obsedat de ea,mereu ma gandesc la ea,am incercat sa nu intru pe yahoo sau daca intru sa nu vorbesc cu ea deloc pur si simplu nu pot sa o ignor sau sa nu intru sa ii scriu.
Ma gandeam sa ii spun pe fata ca sunt indragostit de ea si atunci poate va spune ca sunt nebun si imi va da ea ignore,ar fi buna aceasta idee?
Am vrut sa ii dau ignore dar pur si simplu nu pot,nu ma lasa sufletul.
Sunt dependent de ea pur si simplu, ce mi se intampla?

Va rog frumos sa ce pot sa fac in aceasta situatie? Dau si funda la cel mai bun raspuns.Eu am 17 ani si ea are 16.

Răspuns Câştigător
| raul93 a răspuns:

Love is in the air...Eu as zice sa ii ceri nr de telefon sa continuati sa vorbiti oar cat mai curand sa ii spui ce simti pentru ea. Cu siguranta nu iti va da ignore pentru ca fetelor (stiu din experienta personala) le place sa fie cat mai siropos baiatul...ce va urma pe urma asta depinde numai de voi doi.Succes si iti zic eu nu mai sta pe ganduri spune-i cat de repede posibil ce simti pentru ea sa nu ti-o ia altul inainte! Respect

1 răspuns:
| AndyLavy a răspuns:

De ce spui ca relatia voastra ar fi imposibila?
Ea iti scrie atunci cand tu nu ii scrii, te baga in seama de cum intra pe mess? intretine subiectele de discutii pe care le abordezi tu? daca da atunci si ea te place, si nu cred ca ar fi rau sa ii spui ceea ce simti.