| Cristi9997 a întrebat:

Buna seara!
Am observat ca femeile/fetele din zone mult mai putin populate se lasa mult mai usor ca cele din zone mai populate si unde diferenta de trai costa ceva mai mult.
Credeti ca problema sta la ele ca au prea multe pretentii /aroganta de la un barbat sau pur si simplu tu ca tãran clar nu ai nici o sansa la una ce traieste acolo?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toate se lasa la tine,ce sa spun,esti armasarul satelor, baiete daca ai succes la fete oriunde ai fii o sa te placa fetele, dar o zdreanta profita de ele ca poate nu stiu cum sunt obsedati sexuali si se lasa mai usor, nu profita obsedatule de fetele alea, ce zdrente puteti fii

| Cristi9997 explică (pentru RAY):

Vai ce zdreamta sunt.

| RAY a răspuns (pentru Cristi9997):

Nu am vb de tine

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai observat partial gresit.
Fetele 'de la oras' intra in vorba mult mai natural cu un baiat, si eventual refuza foarte politicos, fata de tarancile din mediul rural/orasele fantoma.
Intr-adevar, tarancile au relatii mai haotice (multe/dese), pentru ca se potrivesc cu cocalari teribilisti, care nu le tin mai mult de o saptamana, apoi le lasa pentru urmatorul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde cum le abordezi.
Ca un băiat de oraș sau ca un țăran cu apucaturi grobiene?!

| Cristi9997 explică (pentru floresdemayo):

M-am uitat doar la sanii lor.
Nu sunt genul sa zica ceva, cel putin in real sunt ceva mai timid si analizez oamenii. Inainte sa zic ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traieste acolo unde? Pe Marte? Deoarece ai inceput sa vorbesti de fetele din zone mai puntin populate, pe romaneste fetele de la tara, dar in intrebare ai schimbat contextul si pare ca vorbesti de fetele de la oras din punct de vedere al unui baiat de la tara.
Nu este neaparat o chestie de pretentii/argonata, cu toate in cateva situatii este si acest lucru, ci mai debraba o chestiune de optiuni. Fetele de la oras au mai multe optiuni atunci cand vine vorba de a-si alege un partener, dar asta este doar o parte din poveste. Viata este relativ mai complicata deoarece se pun foarte multe presiuni socilale pe chesti de comportament, imagine si alte lucruri superficiale care face interactiune oarecum mai complicata.
Dar asta este doar opinia mea...

| Cristi9997 explică (pentru anonim_4396):

Oriunde.
Pe net/ in real.
Din afara oriunde.
Vorbeste cu una 4k si la costun cu Gucci in picioare. Sa vezi cum iti da flit de parca e lady Gaga.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristi9997):

Generalizezi grav... Vorbesti de parca toate femeile de la oras, si nu numai, au haine de fite si ifose. De ce ai aborda acele femei daca nu ai aceiasi mentalitate? Doar ca se te bagi in seama si dupa sa te plangi pe net ca toate femeile sunt sclifosite?

| georgeSexGuru a răspuns:

Fratele meu cand stau astea prin zone mai saracacioase este atractia mai primala mai puternica crede-ma ca stiu sunt sex guru am avut multe femei la viata mea si asa este, tu doar trebuie sa te bucuri de feminitatea lor si ele de barbatia ta ca sigur este puternicawinking