| MARIAAAAA46789 a întrebat:

Bună seara, am și eu câteva nelamuriri, mi-a întârziat menstruația câteva zile iar când a venit m-a ținut doar prima zi iar după un contact sexual mi s-a oprit, țin sa precizez ca o facem neprotejat în mod normal dar nu finalizează în mine, am dureri de burta dar nu-s asemănătoare cu cele ale menstruației, ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| DeeDee817 a răspuns:

Ai grija sa nu ai un chist ceva. Du-te la ginecolog sa faci niște consultații, analize ca îți va zice exact ce ai