| DDianaa a întrebat:

Buna seara, am si eu niste intrebari pentru fete big grin

Prima intrebare:
Ce va atrage cel mai multe la un baiat? M-am uitat astazi pe niste intrebari mai vechi pe TPU si am vazut o intrebare: Ce conteaza cel mai mult frumusetea interioara sau cea exterioare.

Ultimaa intrebare:
Ce parere aveti de baietii cu comportament de "bad boy"? Daca il pot numi asa.

5 răspunsuri:
| Violetta2303 a răspuns:

Cel mai mult la un baiat ma atrage felul in care se comporta deci frumusetea interioara."Bed boy" vor doar sa atraga atentia.

| deeadragutza2 a răspuns:

Mie imi plac mai mult baietii rai decat cei cuminti sunt mai interesanti si pentru mine pana acum conta mai mult aspectul fizic pana am intalnit un baiat care nu pot sa zic ca e genul de baiat perfect dar ma fermecat cu comportamentul lui

| xKaяikatuяix a răspuns:

Mie imi place cel mai mult la un baiat ochii love struck. Spre preferinta albastrii happy.
Pt mine conteaza frumusetea interioara. spre ex. personalitatea. Nu mai conteaza cat de frumos esti daca nu ai o personalitate bunawinking [ Dar frumusetea interioara conteaza la fel de mult ca frumusetea exterioara happy ]
Mie imi plac baietii " bad boy happy" dar nu-mi place sa fie prea bad boy :-s [nu-mi place sa faca prea multe belele happy. cateva ici`colohee hee ]
Sper ca ti-am raspuns la intrebare big grin!

| Bice a răspuns:

La un baiat, ma atrag ochii.Fiindca de multe ori, aflii mai multe despre o persoana uitandu-te in ochii ei, decat prin ceea ce se spunetongue.Pentru mine conteaza cel mai mult frumusetea interioara, desi si cea exterioara are rolul eihee heeSi in final, mie nu-mi plac baietii "bad boy". Sunt putin mai foarte "lipicioasa" asa blushing

| didi12 a răspuns:

Daca e inteligent, are mari sanse sa-mi placa.Ciudat sau nu,chiar imi plac baietii inteligenti, si asta nu face referire la scoala, sa aiba 10 pe linie.Nu,ci pur si simplu in viata de zi cu zi.Imi plac baietii care stiu sa poarte o discutie.Dar, recunos ca si aspectul fizic ma intereseaza.big grin