| AlexOne5 a întrebat:

Buna Seara! am si eu o intrebare pentru voi

Cum atrag o fata?(cum fac sa ma placa o fata)

plss help

Răspuns Câştigător
| InimaRănită a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta ar fi sa vorbesti frumos cu ea, sa o servesti cu dulciuri, sa-i spui ca este draguta si daca ei ii va placea caracterul tau atunci mai mult ca sigur ca intre voi se va lega o relatie poate durabila happy

7 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Daca esti ala din poza trebuie sa mai astepti vreo 4-5 ani...

| Ciocolatefrenchblue a răspuns (pentru NuMaContrazice):

:rolling on the floor))))))))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Poate chiar 10-12...

| NuMaContrazice a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici chiar atat ca-si pierde speranta cu totul saracu' laughing

| fuckeveryone a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Hahahaha rolling on the floor

| shadow222 a răspuns:

Multe subiecte de genu, fii atent secretu e sa fii tu insuti. pentru ca daca te prefaci mai cool pana la urma tot o sa se desparta de tine fii tu insuti si nu te lasa niciodata calcat in picioare si o sa vina ele singure

| Verde_Duhul_1984 a răspuns:

Spune`i ca stai bine jos :d