| AnaaMaria1995 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Voi v-ati putea saruta cu o persoana de care nu va place? Intreb asta pentru ca acum cateva zile, baiatul despre care eu credeam ca nu ma place, m-a sarutat (de mai multe ori chiar).

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In mod direct as face-o pe moment dar a 2-a oara nu!

| neutrino a răspuns:

In genere nu, dar trebuie sa facem practica pe cineva!

| Emilian65 a răspuns:

Daca o persoana nu iti place, il respingi si nu-l lasi sa te sarute.

| anonimg a răspuns:

Nu ai voie sa te saruti decat cu acela care se numeste "sot". Sa nu crezi ca Dumnezeu va binecuvanta o relatie care nu este dupa voia Lui.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sa raspund strict la intrebare, da poti sa saruti o persoana de care nu iti place.

| AnaaMaria1995 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Si de ce ai face asta?

| SkyPilot a răspuns (pentru AnaaMaria1995):

Pentru ca merge! Si tot asa, va invitam si pe la noi daca merge. Ai grija ce faci, dca tu nu te respecti pe tine insati, nu te astepta sa te respecte baietii.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Orice fel de favor, sex. motive sunt. in general un sarut inseamna ca exista atractie intre cele persoane, dar sunt si exceptii, destule

| Leerix a răspuns:

Eu nu as putea sa sarut o persoana pe care nu o plac!