| ● Ďعw a întrebat:

Buna seara.am si eu o pbhee heeaprox toata saptamana asta m-am certat cu iubitul meu dar m-am impacat in fiecare zi. dar cu toate astea el zice ca ma iubeste in continuare si ca nu o sa ne mai certam si ca va lasa de la el.totusi eu cred ca ma comport cam naspa cu el deoarece cand ma enerveaza tare incep sa ma distantez de el adica daca vrea sa ma ia in brate eu il resping adica ma departez de el sil enerveaza. da ma gandesc ca daca nu fac asa va crede ca orice miar face eu o sa tac si ca o sa continue asa stiind ca eu nu ma suparchestia este ca atunci cand ma enerveaza si dupa vine la mine ma fac cami trece dar tot mai spune ceva si ma supara si mai tare si atunci stau suparata ceva timp sil enerveaza treaba asta foarte tare.imi este sa nu se sature de situatia asta chiar daca el spune ca ma iubeste si ca nu ma lasa.de fapt avea ocazii sa ma lase da nu a facut-o. voi ce credeti ca e de facut? si cum sa reactionez de acum incat sa nu ne suparam unul pe altu?

Răspuns Câştigător
| blacksnow a răspuns:

Acordai mai multa atentie daca vezi ca a avut ocazia sa te paraseasca si nu a facut-o ai si u mai multa grija si fai pe plac.:* bafta

5 răspunsuri:
| daddu a răspuns:

Voi fetele vreti sa pareti tot timpu indiferente? ca nu va pasa.Va credeti mai IMPORTANTE? mai "Jmechere"? Nu rezolvi nimic cu faptul ca il respingi.Gandeste-te ca poate de asta va certati, ca il prea respingi.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| razvix a răspuns:

Incearca sa nu te enervezi pe el si iarta-l pentru ce face.Crede-ma a functionat cu prietena mea

| Crestian a răspuns:

Pai nu va mai certati.In relati nu se face asa ceva.Mai bine inpacativa si continuati relatia, succes.

| PrideDrop a răspuns:

Daca tu simti ca nu e pentru tine inseamna ca nu e si ca trebuie sa va despartiti insa mai incearca sa te intelegi cu el ca poate merge si daca vezi ca relatia tot nu merge sorry.BAFTA!