| Xao20 a întrebat:

Buna seara, am si eu o problema acu cateva zile m-am jucat cu prietena mea, intrebarea mea este este posibil sa fi ramas insarcinata daca eu am dat cu mana pe vaginu ei daca eu aveam lichid pe mana? Totul s-a intamplat din picioare.Ea este virgina.Nu am facut sex.Chestia s-a intamplat seara si din ziua acea a inceput sa o doara sani, pe ia o doare regulat.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Sansele sunt extrem de mici. Si oricum daca e insarcinata nu avea simptome inca de a 2a zi. Aveti mai multa grija pe viitor!

2 răspunsuri:
| darialdoctorlav a răspuns:

Sunt sanse sa fie virgina si insarcinata!

| Xao20 explică (pentru darialdoctorlav):

Daca intra in vagin se poate stiu dar ma refer pe afara am dat nu inauntru