| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa aflu si eu niste povesti adevarate de la voi, si anume cu relatii care au rezistat la distanta.
Prietena mea e a 12a, eu a 11a, ea pleaca la facultate la Bucuresti cel mai probabil, distanta e destul de mare de orasul nostru (care e in zona moldovei) si ne va fi destul de greu un an de zile.
Simt nevoia sa fiu incurajat si niste povesti care sa fie adevarate mar ajutat. Dau funda! big grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intr-adevar, acestea sunt povesti, iar povestile sunt pentru copii.

| Jony123 a răspuns (pentru neutrino):

Da dar tinand cont ca e doar un an in care va fi mai greu... dupa voi veni si eu thinking

| h3r a răspuns:

Ești într-o situație nașpa. N-o să țină.

| Alcyon a răspuns:

Din proprie experienta, iti spun ca nu tine figura.