| UnAnonimSmecher a întrebat:

Buna Seara. As vrea si eu cateva raspunsuri la intrebare: Cum fac sa nu ma despart,, niciodata" de ea.Va rog vreau raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Bootz a răspuns:

''niciodata sa nu spui niciodata''. Probabil ca exista unele metode dar eu una stiu un lucru: daca ceea ce faceti devine o rutina intervine plictiseala si se ajunge la despartire (daca nu vorbim de inselat, minciuni etc.) in cazul asta incearca sa mentii constanta ''flacara dragostei'' si sa vii cu lucruri noi sa nu existe o rutina intre voi. Poate bagi o pozitie noua in pat sau vi cu idei si o surprinzi cu cadouri si nu ii dai motive de gelozie. Bafta!winking

5 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Fre3zZ0o e greu mai ales la varsta asta asa tanara, dupa 2-3 ani nu o vei mai iubii asa sau o vei iubii dar te vei plictisii tu sau ea de tine, mai ales tineretul acum se plictisesc foarte repede unul de altu. apare monotonia iar voi tinerii nu stiti cum sa treceti peste aceste etape doar dupa mai multe relatii pe care le-ai(le-ati) avut, foarte rar FOARTE rar sa vezi cineva care sa aiba varsta de 15-17 ani si sa fie cu ea pana la batranete laughing.hai sa fim seriosi.
Acum revenim la intrebarile tale :

Certuri :
Incercati sa nu va certati, mai ales din nimic.cu timpul vor aparea asemenea probleme sa va certati din nimic ori tu esti primul care incepe ori ea, cand vezi ca unul din voi va certati incercati sa va linistiti/pupati'va/schimbati repede subiectul.

Gelozia :
Fiecare e gelos dar cu limite, adica sa nu fi un disperat dala care sa o suni si alte intrebari nu ai decat : unde esti?, ce faci?,cu cine esti?, cand vi?, vor aparea zile in care ea va fi prost dispusa si nu vrea sa vorbeasca cu tine vrea sa fie singura in ziua aceea si tu o suni ca nebunu si iti faci cine stie ce iluzii sau bati apropoul ca ce face de nu raspunde si oare cu cine o fi.

Plictiseala :
Cu timpul va veti plictisii unul de altu atunci cand iti vei da seama ca Tu sau Ea trebuie schimbat ceva sau facut imediat pe moment dar cu totul diferit de ce faceati voi de obicei ca sa para cat mai interesant.
Multe, sunt mult mai multe de spus dar eu zic ca e de ajuns pentru. tine, asa ca tin in mine, si ca bonus iti mai spun ca noi baietii nu ne intereseaza problemele fetelor,adica atunci ca prietena spune "uite ce mi s-a intamplat etc" tu doar te prefaci ca esti atent si zici "da,asa e,imi pare rau,da, asa e, asta e " NU happy nu face asta, consoleaza tine'o in brate si tine minte bine problemele ei
ca vor fi importante mai tarziu.
Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| Larisa a răspuns:

Nu o lasa sa se plictiseasca. Ofera-i tot timpul ceva noutongue

| Ady93 a răspuns:

Acum e si o chestie foarte importanta: compatibilitatea. Daca va intelegeti foarte bine atunci fii mereu spontan, gandeste-te la chestii cretine, amuzante de facut. Nu stiu sa iti dau exemplu chiar acum, daca ma gandesc imi vin cateva. Si fii romantic, mai o floare, mai un sarut pe ploaie. nu stiu laughing. Bafta!

| Bubble_7651 a răspuns:

Niciodata...Hmm cam greu! Sunt unii care spun ca vor sa fie impreuna pentru totdeauna dar e cam imposibil pentru ca o relatie nu poate dura o vesnicie mai ales daca esti la o varsta destul de frageda.Eu cred ca nu ar trebui sa te stresezi! daca lucrurile vor merge intre voi o sa fii cu ea mult si bine! Bafta:*