| CasaFostar a întrebat:

Buna seara, cum as putea sa trec peste o despartire sad

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Pai,este foarte simplu., Incearca sa intelgi ca un capitol din viata ta tocmai s-a incheiat. ca mna nu putea tine o vesnicie. ori ce inceput are si un sfarsit...si totodata priveste spre viitor care cu siguranta va fi unul frumos si... intelegi?

7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Laba. rolling on the floor) Pur si simplu uiti, nu mai iei contact cu acea persoana sau cauti pe altcineva la fel de bun sau mai bun ca el/ea/

| neutrino a răspuns:

Asa cum am trecut cu totii: cu ajutorul timpului si cu putina intelegere ca o relatie are si un sfarsit.

| Danysan a răspuns:

Simplu.Iti faci alt iubit sau iubita.

| NameHarris a răspuns:

Combinand alte gagicutewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Kaky2Z a răspuns:

Joaca-te jocuri pe calculator daca esti calculator si asa o uiti. daca esti fata asta e.

| RObertoooPit a răspuns:

Uita-te la 3msc, si la partea a 2-a! :*