| NuamnumesuntANM a întrebat:

Buna seara cum sa intru dimineata in clasa sau cand vin de undeva si intru in clasa sa atrag atentia unei fete adica cum am intrat sa fac o schema sau cv sa ii atrag atentia.Sau cand persoana respectiva vn mai tarziu si eu ajung pprimul ce sa fac sa ii atrag atentia din prima?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NuamnumesuntANM explică:

Mda am incercat nu mergelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| NuamnumesuntANM explică (pentru Suntetiprearatati):

O sa incerc si asa poate mergehappy

| MasterYoda a răspuns:

Il stii pe Kramer din Seinfeld? Foloseste intrarile lui. Poti face si cateva scheme de karate, jujitzu, kung-fu, asta daca iti ajunge pauza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia trage o basina puternica, sa auda toti, in special ea... in 5 secunde se goleste clasa, ramai numa tu cu ea...si mai departe sti tu ce faci

| DjBass_7631 a răspuns:

Fii atent intri pe usa si faci o figura de aia Elvis Presley zici cine e la usa? raspunzi E o pizzza cu branza?smug apoi iti sufli usor bretonu. Crede-ma e mult mai tare decat suna fosta mea prietena nu s-a saturat niciodata de asta. laughing