| Dino13312 a întrebat:

Bună seara.
Daca am făcut sex protejat iar în timpul actului sexual prezervativul s-a rupt însă nu am ejaculat, nu am făcut nimic.
Precizez ca am făcut actul sexual cu 2-3 zile înainte să-i vină menstruatia

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai ciclu regulat si esti sigura ca esti cu 2-3 zile inainte de menstruatie, nu ai cum sa ramai gravida.

Cumparati prezervtaive mult mai MICI data viitaore, ca asta a fost prea mare pentru penisul baiatului, de aceea s-a rasucit pe penis in timpul sexului, s-a intins la maxim si a pocnit.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu va rămâne gravidă, dacă nu ai ejaculat.

| Stonehard a răspuns:

Cumpara prezervative de calitate!