| ioana_8925 a întrebat:

buna seara, daca la nasa ( la nunta ) ii cumpara mirele buchet trebuie sa mai aiba in piept si cocarda( care i-o prinde mireasa )? va rog raspunsuri serioase si doar cine stie. va multumesc dau si funda!

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Cocarda aia e un semn că respectivul aparţine nunţii, poate să-i cumpere şi Mercedes, că aia tot trebuie să i-o prindă... E ca şi cum mergi la discotecă şi-ţi pune o ştampilă pe mână, ca să se ştie că eşti de-acolo...winking