| Marius232cnz a întrebat:

Buna seara, daca o fata este virgina iar cand se dezvirgineaza ma rog dupa asta imi dau drumul in vagin va ramane insarcinata? si inca o intrebare cam cat de adanc se afla "Dopul " cand se penetreaza o virgina?. Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La prima intrebare raspunsul de bineinteles ca DA, fiindca orice fata virgina poate sa ramana insrcinata in cazul in care sexul de dezvirginare este intretinut in PEIOADA FERTILA a ciclulu menstrual si sperma este ejaculata IN VAGIN in timpul dezvirginarii sau imediat dupa ce s-a produs dezvirginarea. La a 2-a intrebare trebuie sa stii ca NU exista nici un fel de ''DOP'' in interior sau IN ADANCIMEA vaginului. Himenul reprezinta o pielita, o membrana, situata practic LA EXTERIORUL vaginului, sau la cel mult 3-5mm spre interior, pe intelesul tau, himenul se poate asemana cu celofanul sau capacul care acopera si inchide borcanul cu compot sau muraturi. big grin

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă este în perioada fertila este posibil sa rămână gravidă.