| Deea2427 a întrebat:

Daca sunt insarcinata pana in ce luna pot face dragoste? Astept raspuns doar de la cei care pot da un raspuns calumea.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu pot sa iti vorbesc din experienta pentru ca nu am fost insarcinata dar pot sa iti spun de la prietena mea care a fost insarcinata ca a facut dragoste pana in luna a 7 a si jumatate si a mai asteptat inca o luna dupa nastere.Acum depinde si de organism.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si in luna a 9 a. Dar anumite pozitii. Mai greu este dupa ce nasti.

| mihai69 a răspuns:

Dacă medicul nu impune alte restricții, până în luna a 9-a.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic ginecolog si el iti poate spune cu exactitate pana cand poti face sex in situatia ta.

| SG1995 a răspuns:

Pana într-a 8 a lună cu multă grija.

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă nu ai o sarcina cu risc. Atunci poți face pana în luna a 9 a