| Făgăraş a întrebat:

Bună seara!

De unde a iesit concepia că barbatii inalti sunt mai masculini, atrag femeile?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Din acelasi loc din care a iesit ideea cum ca tipele cu sanii mari sunt mai atractive. happy

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu chiar întrebi asta?! laughing) compară un rottweiller cu un pichinez/bichon, de care îți e mai frică? de rottweiller logic pentru că e mai mare și mai impunător, așa și cu înălțimea la bărbați

| RAY a răspuns:

Dar nu e adv asa ceva, femeile sunt atrase doar de grasi de peste 150 de kg si de inaltime sub 1, 50, cine a spus asa ceva e un superficial

| Făgăraş explică (pentru RAY):

Esti interesant RAY! Cine a spus asa ceva?

| Ale5184 a răspuns (pentru RAY):

RAY iar glumesti? laughing

| RAY a răspuns (pentru Ale5184):

Fetelor voi spuneti asta

| RAY a răspuns (pentru Făgăraş):

Fetele de pe TPU

| Ale5184 a răspuns (pentru RAY):

Nu a spus nimeni asta. Am mai avut discutia asta cu tine laughing)

| RAY a răspuns (pentru Ale5184):

Stiu,de 1000 ani the same

| Făgăraş explică (pentru RAY):

Eu as fi dorit o parere oarecum obiectivă nu o ironie izvorâtă din frustrările tale neasumate si ignorate!

| RAY a răspuns (pentru Făgăraş):

Deci esti mic de inaltime, gras si fetele fug de tine, trist

| Făgăraş explică (pentru RAY):

Nu fug ele de mine Ray, eu fug de mine! cand nu voi mai fugi eu de minem atunci totul se va schimba!

| RAY a răspuns (pentru Făgăraş):

Interesanta concluzie

| Făgăraş explică (pentru RAY):

Am descoperit că est e o lege universală a atracției Ray. Am atras persoane ( fete ) care mă umileau fizic deoarece eu însumi mă umilesc. În schimb acestea erau atrase de partea mea sufletească și le eram confident. Este o lecție!

| Plato a răspuns:

E o tampenie, probabil niste cretini s-au gandit la asta.

| alexalx1234 a răspuns:

E cea mai mare porcarie posibila. Am 2m si nu imi place absolut deloc.

| lorena1gianinak a răspuns:

Pai,in ziua de azi mai mare inseamna mai bine, mai frumos, mai atractiv si asa.Ai vazut si tu peste tot trendurile penibile:Sani mari, fund mare, solduri mari, buze mari etc. Si la barbati e chestia asta cu inaltimea, cm si muschii. Femeile(unele)prefera barbatii care emana multa masculinitate.