| Laur195 a întrebat:

Buna seara! De vreo 2 saptamani ma confrunt cu ceva probleme... urinari dese si durere in timpul urinarii(durere nu usturime), mancarimi ale penisului si senzatia de urinare incompleta. Urmeaza sa fac un consult dupa aceasta perioada a concediilor dar intreb poate a mai trecut cineva prin asta. Multumesc o seara linistita

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog. El este în măsura sa te sfătuiască ce sa faci in situatia prin care treci.

| baciv a răspuns:

Ai PSA-ul mărit.