| Andreea_2629 a întrebat:

Buna seara dragii mei. apelez din nou la voi pentru ca ma ajutati cu niste sfaturi utile.am un prieten de ceva timp si ma inteleg foarte bine cu el.problema este ca atunci cand vrea sa ne intalnim, vine doar la mine acasa.plimbarile in parc nu e cazul pe frigul asta, dar macar la el acasa sau la un local public. dar totusi prefera la mine.ma cam pune pe ganduri acest aspect, ca poate i-ar fi rusine sa se afiseze in public cu mine. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Nu trebuie să dramatizezi. Dacă i-ar fi ruşine, nu ar mai sta cu tine. Poate la el acasă nu se poate, iar poate pentru un local public nu are posibilităţi financiare. Poţi să îl întrebi pe el de ce preferă să vină numai la tine, şi să îi propui să mergeţi altundeva, sigur îţi va spune care este problema. O seară plăcută happy!

pa, pa.

9 răspunsuri:
| pisicutzaaa a răspuns:

Nu stiu exact ce sa spunn!
Daca ii este rusine, de ce vrea sa fie cu tine! nu cred ca este vorba de RUSINE.nu stiu ce poate fii! imi pare rauu.:*

| simona_1560 a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna? cand era cald afara, tot in casa stateati? parintii lui stiu de tine? te'a prezentat vreodata amicilor lui? iti pun aceste intrebari pentru ca imi este f greu sa spun ce cred, avand in vedere ca nu va cunosc situatia atat de bine si tu nu prea ai dat detalii in postare.

| 123456 a răspuns:

Poate sa fie si asta sai fie rusine cu tine.
dar la el acasa de ce nu te ia poate parinti lui nu te plac sau nici nu te cunosc.
cel mai bine ar fi sal intrbi dar astia sunt singurele cauze.straight face

| monikka a răspuns:

Poatea vrea sa te cunoasca mai bine, sa stie ce iti place sa faci si tot felul de chestii din astea nu dramatiza si nu are de ce sa ii fie rusine cu tine. Daca sunteti impeuna asa cum spui tu inseamna ca te-a acceptat asa cum esti tu cu adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| Rayyy a răspuns:

Este cam greu de spus...cred ca cel mai bine ar fi sa ii propui sa iesiti in oras si sa ii observi reactia. Daca vine cu o scuza sau incepe sa se simta stanjenit. e de la sine inteles happy

| Debb a răspuns:

Nu cred ca ii este rusine. Poate pur si simplu se simte bine la tine acasa. Sunt unii care prefera sa stea intr-un loc linistit, singuri thinking De exemplu mie nu imi place sa merg in cluburi cu prietenul meu deoarece este prea multa agitatie si prefer sa fim singuri intr-un loc linistit. Poate la el acasa nu se poate cine stie din ce cauza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este posibil sa ascunda o alta prietenie sunt foarte multe concluzii de tras un in avantajul lui si singura ar fi ca este puturos ii place la tine ii este mai simplu mai lejer la el poate il complexeaza o cauza parinti situatia in lume nu se simte in stare la tine nu este costisitor incearcal spune-i ca ai facurt rost de bani hai sa mergem la o cofetarie sau spune-i ca vrei sai faci un cadou lu maicasa spune ca vrei sa iesi in parc ca ai tai sunt in curatenie sau au musafiri. vedeti voi fetele toate asta depind de voi voi ii cunoasteti mai bine incearcal spune-i ca nu vrei sa mai fii cu el si in cateva zile daca ar fi avut alta o scoate la iveala deci dai o lectie pune-l la o incercare gaseste o varianta sa tina caracterului sau

| Dexteo a răspuns:

Poate ca nu sta prea bine cu banii si ie rusine daca iese, neavand cu ce sa plateasca consumatia.