| SpitalulDeGlumeti a întrebat:

Buna seara dragii mei. Postez aceasta intrebare mai spre miezul noptii din considerente bine stiute, copii merg la culcare. Am 29 de ani si am avut pana acum 3 relatii lungi, dar din acelasi motiv, fetele au rupt relatiile cu mine si din cauza asta apelez la ajutorul si sfaturile voastre. Poate ma considerati un handicapat, nu ma supar, dar faza e ca sunt foarte dotat in ce priveste penisul, multe fete mi-au spus ca le provoaca discomfort si au fugit de mine lasandu-mi o adanca durere in suflet. Va rog sa ma credeti ca nu o data am plans dupa fete care meritau orice din partea mea numai ca sa le tin aproape, ma refer ca doar una dintre ele sa-mi fie aproape. Cei ce inteleg ce vreau sa spun nu au sa ma critice. Treaba e ca nici o situatie financiara buna nu am ca sa apelez la chirurgia plastica sau cum ii zice, de aceea apelez la voi, poate cunoasteti vreun medic de buna credinta si isi face mila de un biet baiat, sa ma aduca la normal. Multumesc!

12 răspunsuri:
| Andy_6451 a răspuns:

Am vazut multe raspunsuri aici si cretine dar unul si inteligent. Ce pot eu sa iti spun pe scurt si foarte strict este ca o femeie se indragoste de tine, de ticurile tale de obiceiuri, de cum te comporti cu ea si cum o faci sa se simta in momente grele. Pretexte gen: " ai penisul mult prea mare " sunt destule si asta ar trebui sa iti demonstreze ca nu e potrivita pentru tine. O femeie ce chiar tine la tine si la modul in care o tratezi o sa fie aceea care o sa inceraca sa gaseasca o solutie pentru problema din viata sexuala care e cu totul altceva decat cea sentimentala. Poate ceva pozitii noi ceva ce sa ii ofere confort si nu o penetrare adanca. Crezi ca esti singurul cu penisul prea mare pentru un vagin cu media de 14 cm? De aceea exista kamasutra. Poate suna ciudat venind de la un tip de 17 ani dar sunt mult mai matur decat iti spune varsta.

| Pricked a răspuns:

Te iubesc, troll dotat.

| ywar a răspuns:

Drag prieten,
ai postat o intrebare pe care astia de ti-au raspuns nu au inteles-o si nu au inteles suferinta ta reala. Eu sunt mai batran decat tine si putin mai curva la neajunsurile vietii. Dar nu despre asta e vorba...
Oricine ar fi in viata ta [prietena, sotie] trebuie sa te accepte asa cum esti: urat, frumos, stramb, inalt, scund, dotat, nedotat etc. Intr-adevar, potrivirea sexuala este un vector important intr-o relatie si poate fi un obstacol la un moment dat sau un adjuvant. Eu iti propun un exercitiu. Oricine ar fi de acum incolo in viata ta invata-l sa te accepte asa cum esti ca pana la urma mandra nu traieste cu penisul tau ci cu ceea ce tu ai in cap si porti in suflet. Ca ai 20 sau 24 tot una ar trebui sa fie. Ultima data cand m-am uitat eu am citit ca pentru a avea relatii intime trebuiesc doi. Acela poate invata de la tine si tu de la el sa va armonizati. Armonizarea poate fi anevoioasa, poate fi uneori foarte dificila ca o catarare de categorie speciala la ciclism. Dar la final cand ai ajuns in varf si ai reusit eu zic ca ai o satisfactie imensa.
Deci, normalul tau trebuie sa fie si normalul ei pe care l-a acceptat cand s-o culcat cu tine. Stai drept in fata vietii si fii demn!
Bafta! Sper ca m-am exprimat coerent pentru a te face sa intelegi lucruri pe care duduitele astea ar trebui sa le vada si sa le inteleaga.

| Alcyon a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa-ti cauti o partenera compatibila cu tine (sunt si femei cu vaginul mai largut; cele care au trecut printr-o nastere cel putin, cam au probleme in privinta asta). Nu stiu, operatia mi se pare o masura cam drastica. Cel mai bine ar fi sa mergi la urologie si sa discuti cu un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deabia astept sa ti-l micsorez... miaw miaw.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiii pot vedea si a doua zi intrebarea.

| SpitalulDeGlumeti explică:

Eu am nevoie de ajutor, nu de cretinismele altora. Daca ti-o arat ai sa plangi...

| YesViRginia a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Ma tu poate ai incurcat sexele si fosta ta era un fost.Altfel nu-mi explic situatia.

| piticelm a răspuns:

Da,cred ca ne gandeam cu totii sa cautam un doctor pentru tine.Cand va vad asa, ca va milogiti pe tot felul de site-uri si la 29 de ani, ma apuca durerea de cap.Mai si incepi cu : ''Postez aceasta intrebare mai spre miezul noptii din considerente bine stiute, copii merg la culcare.'', este epic, n-am ce zice. Postezi ca rad si copii de tine.Cauta-l pe Ciomu laughing

| Sxx a răspuns:

Pfaii. Mai frate e greulaughing)) Ce sa zic, ce ghinion ai! Adica stii ca unii si-ar dori asa ceva? Si tu nu stii cum sa scapi mai repede...laughing
Ciudatt.
Incearca sa mai cunosti alte fete, noi experiente, poate iti gasesti persoana potrivita din toate punctele de vedere.tongue

| ShakeRattleRoll a răspuns:

Combina-te cu negrese, au g@ oaza mare.

| wannabeyourlover a răspuns:

Am trait sa o aud si pe asta: fete care fug de penisuri mari! rolling on the floor Cauta-ti si tu pe altcineva, poate, cu putin noroc o sa va potriviti si la ''dimensiuni"...happy