| Bogdannn96 a întrebat:

Dupa cum stiti, se aproprie ziua indragostitilor. Problema mea sta in felul urmator: mie imi place de o fata, ar trebui sa ii cumpar o cutie de bomboane? Multumesc.

6 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Da, de ce nu? Este un cadou dragut pentru o fata.

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Da,va fi foarte placut surprinsa si iti vor creste si sansele sa fiti impreuna:* un valentines day dulceee, succes

| LittlePrincessi a răspuns:

O idee foarte bună, adaugă şi o floare. Fii sigur că se va bucura!

greece12
| greece12 a răspuns:

Acum,daca tu vrei sa-i cumperi o cutie de bomboane,nu e rau,cauta una in forma de inima.
Dar ceea ce neaparat trebuie sa-i cumperi, este macar o floare, un trandafir frumos!happy

| vladiaici a răspuns:

WTF? Fii mai original!

| nihasa a răspuns:

Lasa-i un trandafir si un biletel cu un text dragut in care ii spui de ce iti place de ea. La final sa aiba o invitatie undeva.